KOLLEEGIUM

Peeter Margus
PEETER MARGUS

Peeter Margus omandas bakalaureusekraadi 2019. aastal Helsinki Sibeliuse Akadeemias ja magistrikraadi cum laude 2022. aastal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias prof Mari Tampere-Bezrodny õpilasena.
Aastatel 2016-2022 mängis Peeter Margus Tallinna Kammerorkestris. Solistina on ta üles astunud Eesti Kaitseväe Orkestri, Eesti Muusikaõpetajate Sümfooniaorkestri, noorteorkestri Reaalmažoor ja orkestri Weinviertler Philharmoniker ees. Alates aastast 2022 töötab ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias nooremteadurina ning omandab doktorikraadi.
Alates suvest 2023 on Peeter Margus Eesti Sinfonietta kontsertmeister.

Valeria Rjumina
VALERIA RJUMINA

Valeria Rjumina omandas Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias bakalaureusekraadi Alexander Ficheri ja Rūta Lipinaitytė-Savickienė ning magistrikraadi Mari Tampere-Bezrodny juhendamisel.
Armastus kammermuusika vastu on väljenduse leidnud erinevates kooslustes – Insomnia-kvartetis ning koos vioolamängija Maria Nesterenkoga loodud elektronmuusika ansamblis DART DUO.
Praegu on Valeria Rjumina viiuliõpetaja Hugo Lepnurme Kuusalu Kunstide Koolis ja Eesti Sinfonietta II viiuli kontsertmeister.

Karl Johann Lattikas
KARL JOHANN LATTIKAS

Karl Johann Lattikas omandas bakalaureusekraadi löökpillide erialal aastal 2017 Helsinki Sibeliuse Akadeemias ning magistrikraadi sügisel 2022 Kölni Muusika ja Tantsu Kõrgkoolis.
Karl Johann Lattikasel olnud võimalus mängida mitmetes erinevates koosseisudes nagu Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Eesti Festivaliorkester, Tapiola Sinfonietta, Kuopio Linnaorkester, Aacheni Sümfooniaorkester, Kokkola Opera Ensemble, Järvi Instrumentalistid, Turu Kuninglikud Muusikud.
Solistina on Karl Johann Lattikas mänginud Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri, Tallinna Kammerorkestri ja Eesti Sinfonietta ees.

Kaia Lattikas
KAIA LATTIKAS

Kaia Lattikas on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia prof. Leo Normeti klassi magistrikraadiga muusikateaduse erialal.
Ta on töötanud Eesti Televisioonis muusikasaadate toimetaja, produtsendi, autori ja saatejuhina, Tallinna Filharmoonias produtsendina ja SA Eesti Kontsert hooaja koordinaatorina.
Produtsendina on ta aastate jooksul korraldanud mitmeid suurfestivale nagu Birgitta Festival, Täiuslik vaikus, Tallinna Rahvusvaheline Bachi muusika festival bachFest, Artissimo!.
Alates aastast 2010 on ta pühendunud orkestrile, mis aastast 2016 kannab nime Eesti Sinfonietta.